Częstochowa
537 - 318 - 640
info@re5et.pl

Zostało tylko 7 miesięcy wsparcia dla systemu Windows 7

Naprawa laptopów, komputerów stacjonarnych, telefonów, tabletów, monitorów. Instalacja systemów operacyjnych Windows, Linux. Optymalizacja systemu, odwirusowywanie, usuwanie złośliwego oprogramowania (robaki, trojany, backdoor, spyware, rootkit). Wymiana szybki w tablecie telefonie LCD Digitizer Dotyk. Modernizacja komputera. Czyszczenie sprzętu komputerowego elementów chłodzących oraz całych jednostek centralnych. Usterki staramy się naprawić u klienta w domu. Dodatkowo oferuje, tworzenie lekkich stron internetowych (html, css, java, php, grafika) wdrażanie sklepów internetowych (obsługa / administracja / wprowadzanie asortymentu do sklepu internetowego). Pozycjonowanie (SEO) oraz marketing, reklama w sieci, (katalogowanie, fora, facebook, youtube, SEO, web usability, Google Analytics). Tanio solidnie efektywnie. Częstochowa, Raków, Ostatni Grosz, Błeszno, Wrzosowiak, Myszków. Pogotowie wsparcie techniczne PC.

Zostało tylko 7 miesięcy wsparcia dla systemu Windows 7

 

Oficjalnie żywot Windows 7 dobiegnie końca dokładnie za rok, czyli 14 stycznia 2020 roku. System, który unormował sytuację wśród użytkowników po przejściu z XP na Vistę. Windows Vista swą nie stabilnością i zasobożernością zniechęcił wielu klientów Microsoft. Kiedy nastała era Windows 7, wszystko stało się prostsze i wydajniejsze. Na nowo wzrosło zadowolenie z oprogramowania dostarczanego od giganta z Redmond. Przez wiele lat zdobywał uznanie, zarówno zwykłych użytkowników jak i zaawansowanych.

Decyzja o wycofaniu wsparcia dla Windows 7 ma na celu zmusić wielu pasjonatów tech archaicznego systemu do odstąpienia od starego sprzętu komputerowego, który by głównym mianownikiem pozostania przy nim. Również główną nutą przewodnią jest bezpieczeństwo, czy aż tak dziurawy jest “kod” Windows 7 że aktualizacje nie są wstanie zwiększyć jego poprawności i ochrony naszych danych. Świadczy też to na nie korzyść Microsoftu, który obnaża jego nie profesjonalne podejście do klientów. Dla czego, dla tego że wypuszczą do sprzedaży nie dopracowane systemy, które od początku nie są przetestowane pod względem bezpieczeństwa i stabilności. Przykładem tego może być wielka łatka do Windows 10 z 2 października 2018.

Obecnie króluje Windows 8.1, Windows 10, systemy, które miały nas zaskoczyć innowacją i praktycznością czy tak jest… Dowiemy się za parę lat jak wejdą nowe systemy okrzyknięte mianem lepszych i bezpieczniejszych.