Częstochowa
537 - 318 - 640
info@re5et.pl

Zastanów się przed zakupem super komputera w promocji markecie? Nie daj się opętać wizją ze za paręset PLN dostaniesz nowego PC z ogromna mocą obliczeniową. Kupujesz kota w worku?

Naprawa laptopów, komputerów stacjonarnych, telefonów, tabletów, monitorów. Instalacja systemów operacyjnych Windows, Linux. Optymalizacja systemu, odwirusowywanie, usuwanie złośliwego oprogramowania (robaki, trojany, backdoor, spyware, rootkit). Wymiana szybki w tablecie telefonie LCD Digitizer Dotyk. Modernizacja komputera. Czyszczenie sprzętu komputerowego elementów chłodzących oraz całych jednostek centralnych. Usterki staramy się naprawić u klienta w domu. Dodatkowo oferuje, tworzenie lekkich stron internetowych (html, css, java, php, grafika) wdrażanie sklepów internetowych (obsługa / administracja / wprowadzanie asortymentu do sklepu internetowego). Pozycjonowanie (SEO) oraz marketing, reklama w sieci, (katalogowanie, fora, facebook, youtube, SEO, web usability, Google Analytics). Tanio solidnie efektywnie. Częstochowa, Raków, Ostatni Grosz, Błeszno, Wrzosowiak, Myszków. Pogotowie wsparcie techniczne PC.

Zastanów się przed zakupem super komputera w promocji markecie? Nie daj się opętać wizją ze za paręset PLN dostaniesz nowego PC z ogromna mocą obliczeniową. Kupujesz kota w worku?

Chcesz kupić komputer, nie posiadasz dość dużego budżetu, kuszą Ciebie ceny w markecie razem z hasłami o wydajności, najnowszy system, 1 TB dysk zmieścisz na nim całe swoje życie… itp. Zastanów się nim kupisz coś co po rozpakowaniu w domu i uruchomieniu doprowadzi Ciebie do frustracji!?

Pomagamy składać zestawy komputerów pod oczekiwania Klientów zarówno z nowych jak i używanych podzespołów. Nigdy nie ściemniamy, podpieramy swoje oferty testami z benchmark CPU, GPU. MB, itp.

 

Częstochowa serwis tabletów smartphone laptopów!
GlobalSeo Łukasz Koścień
ul. Stefana Starzyńskiego, nr 15, lok. 104
42-224 Częstochowa
NIP: 5771901749 , REGON: 383464553
od Poniedziałku do Piątku 8:30 – 18:00
Sobota 9:30 – 14:00
Niedziela ZAMKNIĘTE
tel. 537 – 318 – 640
info@re5et.pl
Przed przybyciem do serwisu proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny.